Kurs: Samtale med engler
UllergårdenLivet byr på mange overraskelser. Når vi er klare for forandringer blir vi gjort oppmerksomme på det. Etter et par bråstopp vinter/vår 2004 fikk jeg besøk av en flokk engler!
De har manifestert seg i bilder som uten forvarsel ville bli malt av meg. Litt undrende fulgte jeg med i hva penslene foretok seg og jeg møtte dem på rekke og rad i løpet av få dager. De hadde navn jeg aldri hadde hørt før og de hadde helt spesielle og forskjellige vibrasjoner. Det ble klart at de også hadde samme vibrasjonsmønstre som en del eteriske oljer og derved ble en naturlig forbindelse til det jeg har jobbet med i mange år etablert. Nye og sterke engle-essenser så dagens lys. Deretter oppsto terapeutisk forbindelse til de forskjellige englene.
Dette ble tydeligere etterhvert at jeg skulle lage et kurs hvor jeg kombinerete ritualer, oljer, pusteteknikk, meditasjon og samtaler med engler. Et healingkurs som samlet mange av de tingene jeg har praktisert i mange år. I tillegg fant jeg huset (eller det fant meg) på Finnskogen, hvor jeg kunne bo og holde kurs og hvor omgivelsene med glede deler av sine fantastiske energier.
Undervisning alle fem dager 09.00 - 18.00.
Kursprisen dekker kursavgift og kompendium, lunsj og 2 "fikapauser".
Deltagerne kan leie seg inn på stedets Hembygdsgård til en rimelig pris, og kan der ordne seg selv med de måltidene som ikke inngår i kurset.
Samtale med engler
100% sikkert skjema
Tar ett minutt å fullføre
Hurtig respons
Åpen deltakerdiskusjon om kurset eller emnet
Del gjerne din erfaring eller tanker om dette kurset eller temaet med andre!