kurs >
Improvisasjon-og-teatersport > Improvisasjonsteater for nybegynnere
Kurs: Improvisasjonsteater for nybegynnere
Improteater.noDette kurset har ikke oppført noen dato for studiestart. Bruk skjemaet under for å kontakte leverandør for nærmere informasjon.
Fantasi, spontanitet, lekenhet og tilstedeværelse står i fokus på dette kurset.
Stikkord for kurset: Si JA til hverandres ideer, ikke planlegg og våg å være dårlig!
Sitater fra tidligere kursdeltakere:
"Følte meg som en unge på julaften. Dette kurset var som å ta en tidsmaskin 20 år tilbake til barndommen. Yuhyyy!" Nicholas Karlsen
”Jeg har ikke ledd så mye på så lenge jeg kan huske. Jeg fikk krampe i nakken og vondt i magen.” Knut Ellevåg
”Dette er kjempegøy. Det er fint å begynne med leker, for å bryte grenser. Dette er faktisk ikke så skummelt.” Kristin Sørnes
"Improvisasjonsteater er fantastisk morsomt og utviklende." Phillip Rue
Om kursleder Ingunn Andreassen:
Teaterinstruktør, manusforfatter og skuespiller. Har undervist i teater/drama siden 1997. Ingunn har gjestespilt på The Basement Theatre (Atlanta), Stockholms Improvisationsteater og Chicago Improv Festival. Hun har studert improteater i USA, Sverige, Nederland og Danmark. Utdannet skuespiller og teaterpedagog.
For dato, pris og påmelding se: www.improteater.no
Stedsbeskrivelse
Kurssted: Oslo Teatersenter, Hovinveien 1, 0576 Oslo
Varighet
Lørdag-søndag kl.13.00-17.00.
Målgruppe
Alle mellom 20-100 år som ønsker å leke seg med improvisasjonsteater.
Påmelding
Improvisasjonsteater for nybegynnere
Improvisasjonsteater for nybegynnere
Start her
100% sikkert skjema
Tar ett minutt å fullføre
Hurtig respons
Felt som er merket med * må fylles ut
Åpen deltakerdiskusjon om kurset eller emnet
Del gjerne din erfaring eller tanker om dette kurset eller temaet med andre!

