Vanligvis vil CTRL + + tastene kunne brukes for å øke størrelsen, og CTRL + - for å redusere den.
Har du hjul på musen, kan du bruke CTRL sammen med hjulet for å justere størrelsen. På Mac kan du bruke CMD + + og CMD + -.
Dette kurset har ikke oppført noen dato for studiestart. Bruk skjemaet under for å kontakte leverandør for nærmere informasjon.
Alle bransjen tjener penger ulikt. Sånn er det også i eiendom. Mange tror eiendom handler om å finne den perfekte investeringen, men i realiteten handler det om strukturering av mennesker, muligheter, verdier og gjeld. Du trenger derfor verken å være god på matte eller oppussing for å lykkes. Vi ser at mange ikke kommer seg videre på grunn av lånegrensen på 5 ganger inntekt og 15% egenkapital. Andre kommer seg ikke videre fordi dem sliter med å finne en god investering. I mellomtiden analyserer dem eiendommer på Finn helt til den siste motivasjonen går bort.
Dette er synd, fordi kunnskap rundt strukturering av mennesker, muligheter, verdier og gjeld vil løse opp i dette. De fleste som kommer til oss har alt som trengs, men engasjementet og verdiene har ligget på feil sted. Litt av årsaken til dette er at mange kurs og bøker prater om nettopp analyse fremfor struktur som nøkkelen til suksess. Fatma sin suksess har kommet fra å organisere begrensede ressurser slik at banken lot hun kjøpe mye eiendom på kort tid, og ikke fra å finne den perfekte eiendommen. På den måten gikk hun fra en eiendomsportefølje fra 2-40 millioner på bare 18 måneder. Dette gjorde hun ved siden av sin fulltidsjobb som sykepleier, masterstudent, trebarnsmor og hundeeier. Hun er sjeldent på finn, har ingen analysedokumenter og er ikke glad i å pusse opp selv. Sannheten er at den perfekte investeringen ikke eksisterer, og at hun derfor ikke bruker tid på å finne denne. Hun har først og fremst sørget for at banken lar hun kjøpe mer.
Om vi gjør som alle andre må vi også forvente å få samme resultat som dem, men Fatma har tenkt utenfor boksen hele veien. Derfor står hun nå i en unik posisjon. Om de fleste leser de samme tingene og at de fleste ikke kommer seg videre må vi gjøre noe annet enn dem. Hos oss får du «de faktiske hemmelighetene» som vi ser at skiller seg ut fra det som blir spredt gjennom dagens kurs og bøker. Nå som Fatma har nådd sitt mål, får hun mer glede av å hjelpe deg i å nå ditt. Derfor har hun laget det hun ønsket at eksisterte da hun startet, men som har manglet frem til nå:
1: En tjeneste med fokus på strukturering fremfor analyse så du faktisk får kjøpt mer eiendom.
2: En helhetlig tjeneste bestående av informasjon, veiledning og hjelp på en og samme tid.
Om du har tatt kurs eller lest bøker innen eiendom fra før kan vi love deg at dette er noe annet. Vi er stolte av å være en første som leverer både informasjon, veiledning og hjelp på en og samme tid. På vårt kurs lærer du nøyaktig hvordan Fatma fikk lov til å kjøpe eiendom for 40.000.000 på 18 måneder mens hun jobbet som sykepleier. Dette er verdifullt, men generell informasjon har ingenting å si om vi ikke ser på din unike situasjon og de tingene som gjør at nettopp du ikke kommer deg videre. Det hjelper heller ikke med en individuell plan fra en med masse erfaring om du blir sendt for å fly på egenhånd uten de ressursene du trenger for å gjennomføre planen. Derfor mener vi det er helt nødvendig å gi informasjon, veiledning og hjelp i gjennomføringen på en og samme tid. Gjennom denne modellen kan vi love at kurset blir en investering og ikke en kostnad, og at det denne gangen vil gi resultater for deg. Om du ender med å oppleve noe annet skal du såklart få alle pengene fra kurset tilbake.
Eiendom er en langsiktig investering og vi ønsker å være i kontakt med våre kunder så lenge det er nødvendig. Hvordan hjelp du vil trenge er veldig individuelt og dette ser vi nærmere på under og etter kurset. Nå har vi holdt på med kurs i litt over et år. Mange er allerede godt på vei med flere eiendommer som de har kjøpt i samarbeid med oss, men som de eier helt selv. Dette gir oss energi til å fortsette arbeidet. Vi hjelper heller 50 mennesker i å få like mye eiendom som Fatma har nå, enn å ha 2.000 gjennom vårt kurs uten at dem kommer seg videre. Om du imidlertid ønsker å investere på egenhånd etter kurs er det også helt greit. Alle har ulike behov. Hos oss skal du være trygg på at vi ikke foreslår tjenester eller løsninger som du ikke har lyst på.
Selve kurset ledes av Fatma og er fordelt over to fullspekkede dager. Hos oss er alle velkomne enten du er nybegynner eller godt i gang. For å kunne levere kvaliteten bruker vi små grupper på mellom 1-4 personer. Det er utrolig givende å kunne bli godt kjent med et knippe mennesker over en hel helg. Våre helgekurs bruker å være en veldig hyggelig, nær og personlig opplevelse med masse god mat og drikke som du såklart får med på kjøpet! Det skal være ålreit å være på kurs med oss. Vi ønsker å bruke litt tid på Fatma sin investeringsmetode, men det blir også god tid for alle spørsmål. Videre vil vi se nøye på din situasjon og hvordan du kan gjøre det videre.
Vi holder på så lenge det er nødvendig for deg. Ettersom vi er såpass få kan vi planlegge når, hvor og hvordan det passer best for deg å gjennomføre kurset. Som regel passer det best med fysiske kurs i Drammen på en lørdag og søndag fra 09:00 begge dagene. Om du bor langt unna og har flere som ønsker å dra på kurs kan vi se på mulighetene for å komme til dere. Vi håper å få muligheten til å bli bedre kjent med deg!
I utgangspunktet har vi kurs i Drammen, men om flere ønsker å ha kurs et annet sted kan vi komme til dere.
På vårt kurs er alle velkommen, uansett erfaring og alder.
Kurset har en varighet på dager og legges på typisk på en lørdag og søndag fra klokken 09:00-16:00. Vi holder på så lenge du ønsker.
På vårt kurs er alle velkommen, uansett erfaring og alder.
Les mer om ABC Boligrådgivning AS
Påmeldingsskjema Kontakt oss