Vanligvis vil CTRL + + tastene kunne brukes for å øke størrelsen, og CTRL + - for å redusere den.
Har du hjul på musen, kan du bruke CTRL sammen med hjulet for å justere størrelsen. På Mac kan du bruke CMD + + og CMD + -.
Dette kurset har ikke oppført noen dato for studiestart. Bruk skjemaet under for å kontakte leverandør for nærmere informasjon.
Elevene skal i sin skriveopplæring reflektere over egne tekster og egen utvikling.Kursholder presenterer i dette kurset en modell for hvordan skriveopplæringen kan organiseres som prosessorientert skriving, med fokus på fremovermeldinger fra lærer og elevenes bearbeiding av egne tekster. Det legges vekt på praktiske og tidsbesparende løsninger med skjemaer for vurdering, forslag til tidsplaner og refleksjon underveis i skriveopplæringen
Kursholder
Gitte Koller er utdannet Cand. Philol. ved Universitetet i Oslo og har undervist i videregående skole siden 2001. Hun jobber i dag ved Hadeland videregående skole, hvor hun er fagkoordinator i norsk og underviser i norsk og engelsk. Hun har mange års erfaring som sensor ved sentralgitt, skriftlig eksamen i norsk. Innenfor norskfaget er hun særlig interessert i å bevisstgjøre elevene på skriveprosessen og betydningen av de skriftlige ferdighetene deres.
Dette er et nettkurs.
Dette nettkurset varer i 2 timer.
Dette kurset passer for deg som arbeider i videregående skole.
Se flere kurs fra Bro AOF (84)
Påmeldingsskjema Kontakt oss